Apie mus

„Šiaulių implantologijos centras“ – tai moderni odontologijos klinika Šiauliuose. „Šiaulių implantologijos centre“ teikiamos įvairios aukščiausios kokybės odontologijos paslaugos: dantų implantacija, periodontologija, endodontija, profesionali burnos higiena ir kt. Mūsų klinika pilnai aprūpinta modernia odontologine įranga, atitinkančia tarptautinius standartus, turime dideles diagnostikos galimybes, o klinikoje dirbantys gydytojai yra nuolat tobulėjantys profesionalai. „Šiaulių implantologijos centro“ gydytojai kasmet tobulinasi bei gilina žinias seminarų, stažuočių, konferencijų Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse metu. Jums nėra ko nuogąstauti – patyrę specialistai profesionaliai pasirūpins Jūsų dantimis.

Mūsų komanda nedidelė, tačiau turi didelę klinikinio darbo patirtį. Gydytojas Žilvinas Čiužas – odontologas, Šiauliuose dirbantis jau ne vienerius metus – specializuojasi dantų implantacijoje, periodontologijos operacijose, o taip pat sudėtingose kaulo priauginimo procedūrose. Gydytoja Kristina Čiužienė specializuojasi endodontijos srityje. „Šiaulių implantologijos centras“ turbūt vienintelė odontologijos klinika Šiauliuose, teikianti kompleksines endodontijos ir periodontologijos paslaugas. Savo klinikoje ypatingą dėmesį skiriame dantų implantacijai – ne kiekvienas gydytojas odontologas Šiauliuose gali pasigirti tokiomis giliomis žiniomis, didele patirtimi ir profesionalumu šioje srityje. Šios procedūros pagalba mes sugrąžinome plačią šypseną ne vienam šiauliečiui, dėl įvairių priežasčių netekusiam natūralių dantų, ir suteikėme dar vieną galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą.

Gydymui naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas, klinikoje laikomasi aukščiausių higienos reikalavimų, kabinetuose įrengtos naujos kartos odontologinės kėdės ir šveicariška įranga, užtikrinantys, kad pacientai gydymo procedūrų metu jaustųsi patogiai ir patikimai. Mūsų klinikos specialistai gydymui taiko pažangias, šiuolaikines technologijas, tokias kaip šaknų gydymas mikroskopuojant, šaknų plombavimas karšta gutaperča, dantų higiena „Air Flow“ metodu. Klinikoje taip pat teikiamos konsultacijos – klinikos gydytojai-odontologai atsakys į visus klausimus apie dantų ir burnos ertmės gydymą bei jų priežiūrą, patars, koks gydymo būdas Jums labiausiai tiktų, sudarys individualų gydymo planą.

„Šiaulių implantologijos centras“ įsikūręs patogioje ir lengvai pasiekiamoje Šiaulių vietoje – adresu Tilžės 63D. Pas mus patogu patekti automobiliu ir viešuoju transportu, prie klinikos yra automobilių stovėjimo aikštelė. „Šiaulių implantologijos centre“ jūsų laukia malonus aptarnavimas, estetiška aplinka, puikūs, aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgą darbo patirtį ir nepriekaištingai išmanantys savo darbą. Gydytojai-odontologai Kristina ir Žilvinas Čiužai pasistengs, kad jaustumėtės saugiai ir patogiai, o jūsų dantys būtų sveiki. Laukiame Jūsų!