VIC
VIC

ŠIC klinika atnaujina veiklą

Mieli pacientai, pranešame, kad gegužės 18 d. iš naujo atversime Šiaulių implantologijos centro duris.

Pacientų ir personalo saugumas mums – pirmaeilis prioritetas, todėl koronaviruso akivaizdoje sugriežtinome saugumo reikalavimus. Pristatome Jums pacientų priėmimo taisykles karantino laikotarpiu:

01

Registracija. Galiojant sugriežtintiems saugumo reikalavimams, nepriimame iš anksto neužsiregistravusių pacientų.

02

Apklausa. Užsiregistravę, sulauksite skambučio. Administracijos darbuotojas pokalbio metu patikrins Jūsų sveikatos būklę.

03

Laikykimės atstumo. Galiojant saugaus atstumo apribojimams įspėjame, kad į kliniką pakviesime tik nurodytu vizito laiku.

04

Saugumas klinikoje. Klinikoje laikykitės saugumo reikalavimų: dezinfekuokite rankas, apsimaukite antbačius, nenusiimkite kaukės.

05

Saugus atsiskaitymas. Po procedūros atsiskaitysite banko kortele: laikinai nepriimsime atsiskaitymo grynaisiais.

Naujiems vizitams kviečiame registruotis internetu bei telefonu +370 655 99 499. Jeigu apsilankymas neįvyko dėl karantino, netrukus su Jumis susisieksime ir paskirsime kitą susitikimo laiką.

Registracija internetuKontaktai

KONTAKTAI

UAB „Šiaulių implantologijos centras“
DARBO LAIKAS
  • darbo laikas
  • I-V 09:00 - 18:00
    VI-VII nedirbame
    Rugpjūčio 10d. klinika nedirbs

SUSISIEKITEJūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Šiaulių implantologijos centro kliniką pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.

How to enable JavaScript in your browser