VIC
VIC

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

PASLAUGOS

Sveiki dantys ir patraukli šypsena, tai daug reiškiantys dalykai šių dienų pasaulyje. Pirmiausia tai pasitikėjimas savimi, antra aplinkinių vertinimas. Sveikų ir gražių dantų paslaptis, tai gera burnos higiena. Nuo mažens kiekvienas žmogus buvo mokomas burnos higienos, tai du kartus valyti dantis šepetėliu ir pasta, valyti tarpdančius siūlu, naudoti burnos skalavimo skystį. Tačiau, to negana. Norint užtikrinti gerą burnos higieną, privalome 1-2 kartus per metus apsilankyti odontologijos klinikoje pas burnos higienistą. Profesionalios higienos metu yra nuvalomos dantų apnašos, kurios būna nepasiekiamos dantų šepetėliu ir dažnai mums yra nepastebimos.

Registracija internetuKontaktai

Gera burnos higiena tai prevencija daugeliui nemalonių problemų, tokių kaip blogas burnos kvapas ar pageltę dantys. Dar blogiau yra dantų ir dantenų ligos: gingivitas, periodontitas, dantų ėduonis. Dėl šių ligų rizikuojame netekti dantų. Kaip tai atsitinka? Ant dantų paviršiaus nuo maisto likučių dažnai susidaro nepastebimos minkštos dantų apnašos, kuriose kaupiasi daugybė mikroorganizmų. Jeigu šios minkštos apnašos laiku nenuvalomos dantų šepetėliu, arba jos kaupiasi šepetėliu nepasiekiamose vietoje, po kurio laiko mineralizuojasi ir tampa kietomis dantų apnašomis dar vadinamomis dantų akmenimis. Dantų akmenys, tai mikrobų buveinė kurie būdami ant dantų emalio jį pažeidžia ir dantys pradeda gesti. Taip pat jie dirgina dantenas ir sukelia jų pakitimus. Šiuo atveju gelbsti profesionali burnos higiena pas higienistą. Jeigu dantų apnašos ir akmenys yra nenuvalomi, rizikuojame susirgti periodonto ligomis. Pirmieji simptomai yra kraujuojančios dantenos. Ankstyvoji dantenų ligos stadija vadinama gingivitu. Šioje stadijoje liga gali būti išgydyta, pradėjus taikyti individualios bei profesionalios burnos higienos procedūras. Periodonto ligos yra neskausmingos ir jūs galite nežinoti, kad sergate šia klastinga liga. Sunki dantenų ligų stadija yra periodontitas, ji sukelia gilesnius dantenų ir kaulo pažeidimus. Sergant periodontitu dantys tampa paslankūs, iškrenta patys arba juos pašalina odontologas.

Užkirsti kelią periodonto ligoms padeda profesionali burnos higiena. Vizito pas burnos higienistą metu jums bus paaiškinta kaip taisyklingai valyti dantis, parekomenduota dantų pasta, skalavimo skystis, numatytas kitas vizitas profesionaliai burnos higienai. Ultragarsiniu skaleriu, specialiais instrumentais, oro abrazijos būdu nuo visų dantų paviršių nuvalomos kietos ir minkštos virš ir po dantenomis esančios apnašos, pašalinami mikroorganizmai ir jų išskiriami toksinai. Procedūros pabaigoje, dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais, guminiais diskeliais, bei poliravimo pasta. Nupoliruoti dantų paviršiai linkę mažiau kaupti apnašas ir akmenis, tampa atsparesni dantų ėduoniui. Profesionalios burnos higienos metu naudojama AIR-FLOW dantų apnašų šalinimo sistema, tai vienas naujausių metodų. AIR-FLOW tai greitas ir veiksmingas dantų apnašų šalinimas, nes pučiama stipri oro, vandens ir sodos miltelių srovė patenka į sunkiai prieinamas vietas, todėl ji veiksmingesnė už kitas priemones. Po AIR-FLOW procedūros būsite maloniai nustebinti šviesesne šypsena, bei švaros pojūčiu burnoje.

Profesionali burnos higiena atliekama vieno ar kelių vizitų metu, tai priklauso nuo esamos paciento burnos higienos būklės. Tik burnos higienistas gali veiksmingai pašalinti apnašas ir akmenis. Reguliarūs vizitai pas burnos higienistą padės jums išvengti dantų problemų ir sutaupyti pinigų kuriuos ateityje išleistumėte brangioms dantų taisymo ar protezavimo procedūroms.

Šiaulių Implantologijos Centre kvalifikuotos burnos higienistės kruopščiai atlieka profesionalią burnos higieną. Pasirūpinkite savo dantukais dabar!

Registracija internetuKontaktai

Rekomenduojami gydytojai

KONTAKTAI

UAB „Šiaulių implantologijos centras“
DARBO LAIKAS
  • darbo laikas
  • I-V 09:00 - 18:00
    VI-VII nedirbame

    Rugpjūčio 10d. klinika nedirbs

SUSISIEKITEJūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Šiaulių implantologijos centro kliniką pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.

How to enable JavaScript in your browser